Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
На факультеті дошкільної освіти та практичної психології розпочато впровадження інноваційного освітнього проекту «РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ФАКУЛЬТЕТУ – ПЛАТФОРМА ДЛЯ РОЗВИТКУ СТУДЕНТІВ, ПЕДАГОГІВ, ПСИХОЛОГІВ, БАТЬКІВ І ДІТЕЙ».

Метою проекту є удосконалення системи підготовки студентів для потреб освіти регіону засобами поєднання науки та практики.

Завдання проекту: активне включення студентів факультету в науково-професійну діяльність через роботу в ресурсному центрі; надання якісної інформаційно-методичної підтримки учасникам проекту (студентам, викладачам, педагогам, психологам); розширення професійно-методичного потенціалу педагогів та психологів регіону; психолого-педагогічна просвіта батьків.

Ресурсний центр дозволяє об’єднувати науково-методичний потенціал теорії та психолого-педагогічної практики, надає можливості здійснювати апробацію результатів актуальних досліджень, розширює умови для професійної адаптації студентів та педагогів.

Упровадження проекту здійснюється шляхом реалізації покрокового плану. Розпочато створення творчих груп ресурсного центру (студенти під керівництвом викладачів). Визначено напрями науково-методичного пошуку та форми систематизації матеріалів. З метою висвітлення змісту роботи проекту вирішено зробити інформаційний стенд, який включатиме відомості про координаторів (викладачів), кореспондентів (студентів), напрями науково-методичного пошуку.

Запрошуємо до участі в роботі Ресурсного центру викладачів, студентів, магістрантів, аспірантів, вихователів, учителів, соціальних педагогів, психологів та батьків. Ми формуємо банк актуальних психолого-педагогічних ідей. Чекаємо на Ваші пропозиції.

ПРИХОДЬТЕ, ПРИЄДНУЙТЕСЯ, ІДЕМО РАЗОМ!