Загальна інформація

Доброго дня, шановний відвідувач сайту! Вас вітає найстаріший у ДДПУ – фізико-математичний факультет.

Точкою відліку нашого факультету прийнято вважати документ про створення фізико-математичного відділення в Слов`янському учительському Інституті влітку 1946 року. Невеличке відділення згодом переросло у факультет, і ось нам вже 70 років!

Факультет прямує у майбутнє, готуючи учителів математики, фізики та інформатики, і взагалі розумних, енергійних людей для нашого регіону. Вклад нашого факультету у формуванні місцевої інтелектуальної еліти є безумовно вагомим. Серед наших випускників немало зірок, науковців зі світовими іменами, політиків, заслужених вчителів, та все ж основною своєю задачею ми усвідомлюємо підготовку висококваліфікованих, здатних до самовдосконалення вчителів звичайних шкіл.

Долаючи труднощі, наш факультет рухається вперед, пристосовуючись до нових реалій і викликів оточуючого швидкоплинного світу та, все ж, зберігаючи свої традиції!

З повагою та найщирішими побажаннями, кандидат фізико-математичних наук, доцент О.О. Новіков, кандидат фізико-математичних наук, доцент О.А. Кадубовський.

Електронна адреса деканату: fiz-mat.ddpu@ukr.net

Офіційна сторінка деканату

Збірник наукових праць фізико-математичного факультету