Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
13 листопада у залі спортивного комплексу Донбаського державного педагогічного університету зі студентами другого та першого курсу дефектологічного факультету було проведене нестандартне заняття з фізичного виховання.

Незвичним воно було тому, що його проводила магістрантка Григоренко Дар'я з факультету фізичного виховання. Заняття було проведене у форматі фітнес-тренування. Функціональний фітнес містить у собі елементи аеробіки, спортивної гімнастики, сучасного танцю.  Різноманітні рухи дівчата виконували під ритмічну музику і  залишилися дуже задоволеними новацією.

 

Григоренко Дар’я зараз проходить активну практику та обрала  проведення занять саме у такій незвичайній формі. Вона розповіла, що функціональний фітнес розвиває почуття рівноваги та координації рухів, поліпшує поставу, зміцнює суглоби, всі вправи легкі та прості у виконанні і при цьому працює більшість м’язових груп. Усі гімнастичні і танцювальні рухи проходять ретельний відбір, серед них немає ризикових та травмонебезпечних елементів. Такі заняття мають максимальний оздоровчій ефект і є невід’ємною частиною повноцінного і здорового життя, що дає надійну опору і допомагає рухатися уперед у ногу з часом.

Студенти дефектологічного факультету вдячні молодому тренеру і сподіваються, що наступні заняття проходитимуть так само цікаво й весело.

Дьоміна Анна, староста 2-го курсу

дефектологічного факультету

Студенти дефектологічного факультету разом зі своїм тренером

Григоренко Дар'я проводить заняття зі студентами дефектологічного факультету

Тренер допомагає оволодівати техникою вправи

Вправи на гнучкість

Сила та швидкість

Рух - це завжди корисно

Робота у парі

Вправи з навантаженням