Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
13 жовтня відбулося виїзне засідання робочої групи, відповідальної за створення та оновлення освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки», у Комунальному закладі «Бахмутський педагогічний коледж» (м. Бахмут). Гарант ОНП Саяпіна С. А., зовнішній стейкхолдер Білоус Л. В. (в.о. директора КЗ «Бахмутський педагогічний коледж»), викладачі кафедри педагогіки вищої школи ДВНЗ «ДДПУ» Коркішко О. Г., Коркішко А. В., Сипченко О. М. та аспірантка кафедри педагогіки вищої школи Іотковська М. О. обговорювали проєкт освітньо-наукової програми, зокрема, питання її унікальності.

Було акцентовано увагу, що особливість цієї програми пов’язана з оригінальним концептуальним підходом, що забезпечує цілісність фахової підготовки викладача-дослідника. Підкреслено, що освітній складник програми скерований на вивчення науково-теоретичних та практико-орієнтованих курсів, науковий складник програми присвячений виконанню науково-педагогічного дослідження на актуальну тему.