30 червня на розширеному засіданні кафедри теоретичних, методичних основ фізичного виховання і реабілітації було запрошено зовнішніх стейкхолдерів, а саме: директорів закладів середньої освіти, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та керівників методичних об’єднань, вчителів фізичної культури м. Слов’янська та м. Краматорська, випускників факультету фізичного виховання ДДПУ. Метою зібрання було вирішення кола питань щодо оновлення змісту та підвищення якості підготовки здобувачів на освітній програмі «Середня освіта (фізична культура)».

Декан факультету фізичного виховання, гарант освітньої програми доц. О.І. Холодний та зав. кафедри ТМОФВіР проф. І.А. Федь повідомили присутнім про важливість та необхідність впливу стейкхолдерів на якість освітнього процесу, актуальність зауважень роботодавців щодо підготовки здобувачів вищої освіти, що навчаються на освітній програмі.

Звичайно, численні питання та побажання від запрошених науково-педагогічні працівники кафедри та групи забезпечення почули, узяли до уваги та обов’язково врахують це під час чергового перегляду ОП. Прийдешню зустріч заплановано на кінець 2020 року.

quation
0


quation
 

quation
0


quation