Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Викладачі факультету спеціальної освіти активно залучають студентів до онлайн-консультацій

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Викладачі факультету спеціальної освіти активно залучають студентів до онлайн-консультацій

Друк

Напередодні екзамену з корекційної психопедагогіки (шкільної) відбулася онлайн-консультація студентів 3-го курсу з викладачем доцентом кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії Кузнецовою Т.Г.

У ході оглядової лекції пригадали основні проблеми дидактики та теорії виховання дітей із порушенням інтелектуального розвитку, обговорили питання організації і проведення самого екзамену. Протягом семестру студенти активно працювали на практичних заняттях, які відбувалися на платформі ZOOM, старанно виконували завдання з самостійної роботи, систематично звітували через електронну пошту, Viber, мобільний зв’язок, тому, здається, підведення підсумків у дистанційному форматі відбудеться без жодних проблем. Для студентів, які не мають можливості користуватися програмою ZOOM, екзамен відбуватиметься на платформі дистанційного навчання, де вони зможуть відповідати на теоретичні питання та виконувати практичні завдання у визначену розкладом годину.

Побажаємо успіхів студентам у здобутті високих оцінок на екзамені!

 

Оголошення