Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
Напередодні екзамену з корекційної психопедагогіки (шкільної) відбулася онлайн-консультація студентів 3-го курсу з викладачем доцентом кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії Кузнецовою Т.Г.

У ході оглядової лекції пригадали основні проблеми дидактики та теорії виховання дітей із порушенням інтелектуального розвитку, обговорили питання організації і проведення самого екзамену. Протягом семестру студенти активно працювали на практичних заняттях, які відбувалися на платформі ZOOM, старанно виконували завдання з самостійної роботи, систематично звітували через електронну пошту, Viber, мобільний зв’язок, тому, здається, підведення підсумків у дистанційному форматі відбудеться без жодних проблем. Для студентів, які не мають можливості користуватися програмою ZOOM, екзамен відбуватиметься на платформі дистанційного навчання, де вони зможуть відповідати на теоретичні питання та виконувати практичні завдання у визначену розкладом годину.

Побажаємо успіхів студентам у здобутті високих оцінок на екзамені!