Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Викладачі кафедри педагогіки вищої школи отримали сертифікати про підвищення кваліфікації онлайн-EdCamp 2020

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Викладачі кафедри педагогіки вищої школи отримали сертифікати про підвищення кваліфікації онлайн-EdCamp 2020

Друк

Викладачі кафедри педагогіки вищої школи завершили навчання за програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020: школа зараз і у «світі після» (13–17 квітня)» та отримали сертифікати.

Участь у заході високого рівня дозволила викладачам поглибити свої знання, удосконалити навички та розвинути загальні та фахові компетентності у питаннях теорії та практики використання цифрових технологій в освітньому процесі. Викладачі мали можливість взяти участь в онлайн-сесіях та активних обговореннях, які проводили представники влади, експерти, учителі-практики та відомі люди. Актуальними та корисними були прості дієві вправи від психологів з програми соціально-емоційного і етичного навчання (СЕЕН-практики), які дозволили підвищити зосередження уваги, посилити ресурсність, розслаблення і заспокоєння в непрості часи виклику для суспільства та освіти.

Неоціненний досвід, який викладачі отримали під час участі в національному онлайн-EdCamp, сприятиме удосконаленню цифрової компетентності, підвищенню рівня ефективності освітньої та професійної діяльності.

 

Оголошення