Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Участь у методичній майстерні «Створення освітнього корекційно-розвиткового середовища в умовах Нової української школи»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Участь у методичній майстерні «Створення освітнього корекційно-розвиткового середовища в умовах Нової української школи»

Друк

13 травня завідувача кафедри ТСІО Дмитрієву І.В. було запрошено до участі у методичній майстерні «Створення освітнього корекційно-розвиткового середовища в умовах Нової української школи», яку було організовано Донецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (в.о. ректора Бурцева Ю.О.). В онлайн-заході взяли участь 111 представників спеціальних та загальноосвітніх інтернатних закладів, спеціальних ЗДО, ЗЗСО, де впроваджується інклюзивне навчання, методистів МК/МЦ Донецької області.

Доповідь Ірини Володимирівни «Розробка та впровадження Типових освітніх програм початкової освіти спеціальних закладів загальної середньої освіти для учнів із порушеннями інтелектуального розвитку відповідно до Концепції НУШ» викликала активний інтерес та необхідність подальшого професійного обговорення.

Особлива вдячність за можливість ефективної комунікації Лопухиній Т.В. – завідувачу відділом професійного розвитку фахівців освіти дітей з ООП та Поуль В.С. – завідувачу кафедри психології та розвитку особистості. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

Оголошення