Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Студенти третього курсу факультету спеціальної освіти готові випробувати свої сили у якості вихователів

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Студенти третього курсу факультету спеціальної освіти готові випробувати свої сили у якості вихователів

Друк

Із наступного тижня у студентів третього курсу факультету спеціальної освіти починається педагогічна практика в якості вихователів у спеціальному дошкільному навчальному закладі. На цю можливість майбутні корекційні педагоги чекали уже давно, оскільки міцне теоретичне підґрунтя формувалося протягом майже трьох років на лекційних та практичних заняттях.

Зустрівшись 2 березня зі своїми методистами із педпрактики на чолі із завідувачкою кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії професором Татьянчиковою І.В., студенти змогли ознайомитися із програмою практики: організаційними моментами, завданнями, заходами, видами і графіком роботи, необхідною документацією. Кожен із викладачів кафедри надав рекомендації та цінні поради, які мають полегшити практикантам роботу наступного місяця й забезпечити її результативність.

Було приємно бачити зацікавленість студентів, запитання яких показали серйозний підхід до реалізації теоретичних знань на практиці. Ми впевнені, що вони зможуть показати високий результат і сподіваємось, що практична робота стане широким кроком до досягнення заповітної мрії – здобуття професії корекційного педагога! Тож будемо спостерігати за практичною діяльністю наших студентів і чекати на перші враження й результати.

 

Оголошення