Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Як звітували про проходження практики студенти третього курсу факультету спеціальної освіти

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Як звітували про проходження практики студенти третього курсу факультету спеціальної освіти

Друк

Важко переоцінити значення практичних навичок у професійному становленні вчителя-логопеда. У цьому пересвідчилися студенти третього курсу факультету спеціальної освіти, проходячи педагогічну практику у відповідних дошкільних установах. Протягом трьох тижнів практиканти мали змогу отримати неоціненні, фундаментальні, практичні знання, якими із задоволенням ділилися логопеди. Щодня перебуваючи із дошкільнятами з мовленнєвими порушеннями, майбутні фахівці спеціальної освіти відчули себе справжніми логопедами, корекційними педагогами, асистентами вихователя і навіть акторами, які перетворили благодійний концерт «Відчути серцем» на справжню казку із веселощами та подарунками.

Практикантами було підготовлено цікаві презентації та доповіді, які довели, що час не пройшов марно, а блискучі очі студентів ще раз підтвердили правильність вибору майбутньої професії. Керівник практичної підготовки доцент Кордонець В.В. переказала слова подяки від адміністрації та логопедів дошкільних навчальних закладів, а також висловила особисту вдячність студентам за старанність і безмежну віддачу. Вікторією Володимирівною було оголошено оцінки, які ще раз підтвердили високий рівень теоретичної підготовки майбутніх фахівців із стовідсотковою практичною реалізацією.

Проводячи аналіз виконаної роботи, декан факультету спеціальної освіти професор Мамічева О.В. висловила задоволення результатами педагогічної практики, щиро привітала студентів із проходженням чергового етапу професійної підготовки і підкреслила, що саме перенесення теоретичних знань у практичну діяльність згодом може перетворитися на покликання.

 

Оголошення