Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Студенти факультету спеціальної освіти взяли участь у конкурсі читців

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Студенти факультету спеціальної освіти взяли участь у конкурсі читців

Друк

Поезія — це завжди неповторність,

якийсь безсмертний дотик до душі

Ліна Костенко

27 вересня філологічний факультет ДДПУ гостинно вітав учасників конкурсу читців, приуроченого 80-літньому ювілею вишу та 20-літтю з часу виходу першого номера літературно-мистецького альманаху "Євшан". Студенти різних факультетів подали на розсуд поважного журі, яке очолював доктор історичних наук, професор, проректор із науково-педагогічної роботи С.М. Швидкий, поезії, що друкувалися в "Євшані".

Факультет спеціальної освіти гідно представили студентки-першокурсниці Анастасія Голомисова, Тетяна Кушнірук і Аліна Зима. Приємно відзначити, що Аліна Зима зуміла в чесних конкурентних змаганнях посісти почесне третє місце. Виступ Анастасії Голомисової був відзначений членом Спілки письменників, журналістів, краєзнавців України, доцентом кафедри російської мови та літератури Валерієм Івановичем Романьком.

Своєрідною родзинкою конкурсу був майстер-клас проведення творчого завдання "Твір за метафоро" від старшого викладача кафедри української мови та літератури В.С. Щербатюк, яка й запропонувала всім охочим за певним алгоритмом написати верлібр "Євшан" або "Університет". Наші учасниці активно долучилися до представників філологічного факультету й у тісному творчому тандемі створили чудовий метафоричний образ євшану, який став одним із кращих описів рослини, що є символом пам’яті про рідну землю. За це на них чекає солодкий приз від організаторів цього чудового заходу.

Студент четвертого курсу Ярослав Довгоспинний

 

Оголошення