Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Свято для дітей з особливими потребами

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Свято для дітей з особливими потребами

Друк

Намагайтесь робити добро

День і ніч, і у кожну хвилину,

Щоб серденько, як сонце цвіло,

Це хорошою робить людину!

Хай душа буде світлою в вас

Й промениться завжди добротою.

Мало хто знає, що 3 грудня 1992 року почали святкувати Міжнародний день людей із особливими потребами. Мета свята – звернення уваги населення на проблеми осіб, які втратили працездатність, захист їх прав, свобод і гідності, можливість їх участі в суспільному житті.

В. О. Сухомлинський зазначав: «Знедолена природою дитина не повинна знати, що вона малоздібна, що у неї слабкий розум, слабкі сили. Виховання такої дитини повинно бути у сто разів ніжнішим, чуйнішим, дбайливішим». Кожна дитина по-своєму унікальна і потреби кожної дитини специфічні. Студенти факультету спеціальної освіти не лишаються байдужими до цієї проблеми, завжди долучаються до акцій підтримки дітей з особливими потребами.

1 грудня 2017 року на базі ДНЗ № 2 «Альонка» м. Слов’янська відбулося свято, присвячене Міжнародному дню людини з особливими потребами. Студенти ІІІ курсу факультету спеціальної освіти разом із деканом проф. Мамічевою О. В. та викладачами доц. Кордонець В. В., доц. Малій Н. Ю., доц. Кузнецовою Т.Г. розпочали широкомасштабну акцію «Подаруємо добро», під час якої планується провести майстер-класи, театралізовані вистави, ігри та багато цікавого з дітьми із особливими освітніми потребами м. Слов’янська.

Гудзь К., Філь А., Подгорна О., Мащенко О., Шевченко М. та інші студенти брали участь у казковій виставі «Чарівна скринька». Подорожуючи з героями казки, дошкільнята співали пісні, танцювали, слухали байки від Кота-баюна та раділи подарункам. Доброзичлива атмосфера, якою був наповнений зал, на залишила байдужими жодного присутнього, адже щирі посмішки та радість на обличчях дітей ще раз довели нам, дорослим, як важливо просто любити і дарувати добро!

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення