Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Педуніверситет долучився до загальноукраїнської акції

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Педуніверситет долучився до загальноукраїнської акції

Друк

9 листопада вже не вперше в Україні відбулася чудова й надзвичайно символічна подія – Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Його писали українці в різних куточках світу. Текст за усталеною традицією прочитав український лінгвіст, доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко.

Цьогоріч була обрана тема «Наші пісні», а гаслом Всеукраїнського радіодиктанту стало «Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета». Дійсно, в аудиторіях ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» зібралася велика кількість студентів та викладачів нашого вишу, охочих узяти участь у написанні диктанту. Для багатьох це стало першим досвідом участі в подібному заході.

До речі, найкращими серед робіт майбутніх філологів, для яких вправність у написанні диктантів є професійною якістю, визнали роботи Оксани Ліхути (IV курс, українська філологія), Крістіни Грязнової (IV курс, українська філологія), Вікторії Пунь (I курс, англійська та німецька філологія) та Інни Сущенко (I курс, англійська та німецька філологія).

Текст диктанту, як відзначали учасники, був не з простих, але всі впоралися.

Викладачі-україністи не лише разом зі студентами писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності у себе на факультеті, але й долучилися до його проведення на всіх факультетах ДДПУ. На сайті університету вже з’явилася рясна інформація про те, як писали диктант викладачі та студенти різних спеціальностей. Допомогли їм у цьому викладачі кафедри української мови та літератури філологічного факультету ДДПУ доц. Тищенко Л.М. (філологічний факультет), доц. Падалка Р.М. (факультет психології, економіки та управління), доц. Сушко О.І. (фізико-математичний факультет та факультет спеціальної освіти), доц. Швидка Н.В. (педагогічний факультет), доц. Полякова Т.В. (факультет початкової та технологічної освіти) та доц. Луковенко Т.О. (факультет фізичного виховання).

Готуймося до наступного диктанту! У майбутньому році він має бути ще велелюднішим та успішнішим.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення