Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Наші студенти – наша гордість

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Наші студенти – наша гордість

Друк

Із 26 по 29 жовтня у італійському місті Марина де Каррара відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу. Більше 4000 спортсменів із 68 держав світу брали участь у цих змаганнях. Студент факультету фізичного виховання ДДПУ Антон Артюхов – майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу WKA – виступав у трьох розділах програми – Full-contact, Sport boxing, UFR Тatami. Суперниками нашого студента були представники Нової Зеландії, Великобританії, Польші, України. Але у кожному розділі Антон став володарем золотих медалей.

На рідній землі, в нашому університеті 8-кратного чемпіона світу з кікбоксингу Антона Артюхова привітала ректор ДДПУ С.О. Омельченко, на факультеті фізичного виховання – весь колектив викладачів та студентів. Ми пишаємось видатним спортсменом, бо Антон Артюхов є прикладом мужності та стійкості, бажання працювати та домагатися перемог.

Звичайно, факультет фізичного виховання ДДПУ може похвалитися багатьма успішними спортсменами, тренерами, викладачами високого професійного рівня. Ми сподіваємось, що цими досягненнями завжди пишатиметься наш університет та наша Україна! Бажаємо студентам та викладачам ДДПУ займатись фізичною культурою і бути здоровими, енергійними, позитивними і спортивними! Тим паче, що прикладів у нашому віші багато!

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення