Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини У День писемності та мови на педагогічному факультеті підтримали традицію єднання народу

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

У День писемності та мови на педагогічному факультеті підтримали традицію єднання народу

Друк

9 листопада на педагогічному факультеті відбувся урочистий захід, приурочений до Дня української писемності та мови. Його метою було залучення студентів і викладачів факультету до Всеукраїнської традиції – написання диктанту національної єдності.

Активну участь в організації заходу брали викладачі педагогічного факультету: Крайнова Любов Валентинівна, Іванчук Сабіна Айдинівна, Коношенко Наталія Анатоліївна, Трубник Інна Василівна, практикантка Квітницька Світлана Михайлівна та студенти 3 курсу напряму підготовки дошкільна освіта, завдяки яким, ми мали змогу нагадати собі про важкий шлях становлення української мови та зануритися в історичне минуле свого народу.

Напередодні був оформлений стенд, на якому студенти розмістили інформацію про визначних діячів української культури, які зробили значний внесок у становлення та розвиток української писемності і мови.

Особливу увагу під час проведення заходу студенти приділили вшануванню пам’яті преподобного Нестора Літописця – батька української історії і словесності. Із його неоціненним внеском у розвиток культурної спадщини українського народу нас познайомили ведучі заходу – студенти 3 курсу напряму підготовки дошкільна освіта – Ольга Палянічка та Тетяна Лелека.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення