Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Волонтери ОБСЄ студентам

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Волонтери ОБСЄ студентам

Друк

Студенти першого та другого курсів філологічного факультету ввідділення іноземних мов ДВНЗ «ДДПУ» відвідали тренінг на тему «Шляхи поліпшення соціальних умов для всебічного розвитку особистості у зоні конфлікту». Тренінг проведено групою волонтерів ОБСЄ.

Молодь навчилася прислуховуватися до проблем інших, долучатися до нормалізації конфліктів у соціально-політичній сфері. Визначають два напрями подолання конфліктів – позитивний та негативний.

Студентам пропонували вибрати картку зі словом, що означає якесь соціальне явище: соціальну безпеку, мир, любов, єднання поколінь. Першим етапом бесіди було пояснення молодих людей, чому вони обрали саме "Мир", або "Перспективну роботу", на другому етапі учасники обговорювали ті умови та суб'єктів, які б могли допомогти вирішити найважливіше завдання, а на третьому етапі – що може зробити особистість власноруч.

Подолати конфлікт означає зберегти взаємовідносини. Для вирішення конфлікту необхідно, щоб усі учасники зрозуміли, що кожний із них цінний як особистість, що в позиції опонента є свої переваги, що кожного хвилюють свої проблеми і що в кожного всередині є бажання вирішити конфлікт і зберегти взаємовідносини. Признати існування друг друга і цінність спроби помиритися обов’язково необхідно.

Якщо розглядаєте виникаючі конфлікти як можливість свого розвитку, досягти чого-небудь в своєму житті, то ви уже помітили потенційну силу цього процесу. Усе, що від вас вимагається, – бути творцем, а не спостерігачем.

 

Навігація

Контакти

ОголошенняОголошення