Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Наші – найшвидші в області!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Наші – найшвидші в області!

Друк

10-11 квітня на стадіоні «Блюмінг» м. Краматорська відбувся чемпіонат Донецької області з легкої атлетики – ІІ етап XIII Літньої Універсіади України серед студентів університетів, академій та інститутів (вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації) Донецької області.

У 3-х номерах програми (100 м, 200 м, естафета 4х100 м) взяли участь 4 вищі навчальні заклади області: Донецький національний медичний університет (м. Лиман), Донбаська національна академія будівництва і архітектури (м. Краматорськ), Донбаський державний педагогічний університет (м. Слов’янськ) та Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ).

Місця між командами розподілилися так:

  1. Донбаський державний педагогічний університет –519 балів;
  2. Донбаська державна машинобудівна академія –363 бали;
  3. Донецький національний медичний університет –309 балів;
  4. Донбаська національна академія будівництва і архітектури –296 балів.

В особистому заліку наші легкоатлети показали такі результати:

- у дівчат у бігу на 100 м місця розподілились так: Оспіщева Катерина посіла 1 місце, Дудник Анастасія – 2 місце, Савченко Наталя – 3 місце. У юнаків на цій же дистанції із значною перевагою першим фінішував Денисенко Євген, третім – Рожков Олександр;

- у бігу на 200 м наші дівчата також показали гарні результати: Гаценко Тетяна виборола першість, Оспіщева Катерина була другою, а Руденко Анастасія посіла 3 місце. У бігу на 200 м серед юнаків у Денисенка Євгена 1 місце, Григора Владислава – 2 місце.

У найемоційнішому виді легкоатлетичних змагань – естафетному бігу 4х100 м наші команди дівчат та юнаків вибороли перші місця.

Усі переможці й призери змагань в особистій першості нагороджені грамотами, а команда нашого університету нагороджена грамотою та кубком.

Вітаємо наших спортсменів-переможців та їхніх тренерів – Смоляр Олену Вікторівну й Щелкунова Дениса Анатолійовича з перемогою та бажаємо наснаги, подальших успіхів й перемог!

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення