Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Святкування 50-річчя факультету спеціальної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Святкування 50-річчя факультету спеціальної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

Друк

6 квітня 2017 року відбулися урочисті святкування 50-річного ювілею факультету спеціальної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

На день народження завітали гості з різних куточків держави. Вітали представники від різних ланок: облдержадміністрація, керівництво міста, депутати, делегації науковців з інших вишів, а також керівники і практичні працівники шкільних і дошкільних закладів. Усіх викладачів факультету за сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток освіти і науки, у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів було відзначено подяками, почесними грамотами та нагрудними знаками.

Відкрила свято декан факультету О. В. Мамічева доктор психологічних наук, професор, яка привітала всіх гостей і розповіла про історію створення факультету та основні його здобутки за період існування.

Зі словами привітання від ректорату виступила в.о. ректора доктор педагогічних наук, професор О. Г. Набока, яка дала оцінку діяльності та досягненням факультету і нагородила подякою від МОН України декана факультету. Дуже цікавим було привітання від проректорів, профспілки та деканів всіх факультетів ДДПУ. Вони висловили упевненість, що викладачі та студенти і надалі зберігатимуть та примножуватимуть традиції своєї «Альма-матер», сприятимуть прогресу наукової думки, робитимуть достойний внесок у розвиток української спеціальної освіти.

Усім запам’ятався незвичайний виступ дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, заступника бюро відділення психології, вікової фізіології та дефектології, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого юриста України, Президента Асоціації корекційних педагогів України, почесного професора ДВНЗ «ДДПУ» В. М. Синьова, декана факультету корекційної педагогіки та психології НПУ ім. М.П. Драгоманова. Він емоційно, із долею гумору привітав усіх із золотим ювілеєм і відзначив, що викладачі факультету та його випускники зробили гідний внесок у розвиток спеціальної освіти, стали активними творцями духовної та матеріальної культури України. Віктор Миколайович провів нагородження грамотами викладачів факультету від НАПН України та передав найвищу відзнаку факультету від Київського національного університету ім. М. П. Драгоманова – золоту медаль і диплом.

Надзвичайно приємним було привітання директора департаменту освіти і науки Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Н. В. Оксенчук, яка зазначила, що ювілей факультету спеціальної освіти це дійсно визначна подія не лише для Донбаського державного педагогічного університету, міста Слов’янська, але і для всього Донецького регіону. Від департаменту освіти і науки області представники нашого професорсько-викладацького складу також отримали відзнаки.

Розділити радість свята до іменинників прийшли представники міської влади. Пролунало привітання від мера м. Слов’янська В. М. Ляха, заступника міського голови з гуманітарних питань Ю. І. Підлесного та начальника відділу освіти І. М. Рубльовського. Вони відзначили, що історія та традиції факультету спеціальної освіти тісно сплетені з історією та традиціями нашого славетного міста Слов’янська. Представники міської влади теж відзначили грамотами заслуги наших колег.

Також викладачі факультету отримали привітання від депутата Верховної Ради України О. А. Недави, який не обійшов увагою наш університет та факультет спеціальної освіти. Він зазначив, що сьогодні факультет спеціальної освіти ДВНЗ «ДДПУ» є інтелектуальною гордістю Донеччини, культурно-просвітницьким осередком та науково-методичним центром південно-східного регіону України, виразив слова вдячності викладачам за внесок у розвиток освітньої галузі та виконання важливої справи виховання молоді і підготовки висококваліфікованих спеціалістів, від яких залежить майбутнє нашої країни.

Цікавими були виступи науковців-дефектологів - представників вузів із міст Київа, Львова, Кам’янець-Подільського, Вінниці, Сумів, Дніпра, Полтави, Харкова, Хмельницького, Миколаїва, які побажали здоров’я, щастя, добробуту, нових успіхів у праці й навчанні всім працівникам та ветеранам факультету, а випускникам - добрими справами зміцнювати і підтримувати авторитет і славу навчального закладу заради розвитку спеціальної освіти і науки. Дружні стосунки та професійні відносини мають багату географію, тому наш факультет плідно співпрацює з різними вищими навчальними закладами всієї України та зарубіжжя.

На світо завітали і високоповажні представники обласної прокуратури, які дали високу оцінку організації та проведенню викладачами факультету правового виховання студентів та учнівської молоді.

На святковому концерті були присутні дирекція і практичні працівники загальноосвітніх спеціальних шкільних та дошкільних закладів освіти, психолого-медико-педагогічної комісії міста Слов’янська та району, ветерани освітянської праці факультету спеціальної освіти, його випускники, студенти і викладачі з інших факультетів. Усіх гостей вразили виступи творчих колективів, які дарували пісенні та танцювальні композиції. Зворушливим та яскравим було закінчення концертної програми.

Дякуємо всім організаторам насиченого, цікавого, професійно орієнтованого, масштабного, ювілейного заходу! Це одна з унікальних можливостей отримати безцінний досвід, масу ідей і позитивний настрій від зустрічей!

Зі святом рідний факультет спеціальної освіти Донбаського державного педагогічного університету!!!

Більше святкових фото можна переглянути в галереї.

 

Навігація

Контакти

Оголошення


Оголошення