Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Виховали в студентах найцінніше –гуманність

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Виховали в студентах найцінніше –гуманність

Друк

Укотре переконуємося в недаремності своєї праці, адже наші діти є плодом нашого виховання, у них ми вкладаємо найкраще, те, що повинно бути в справжній Людині: доброта, жалісливість, надійність.

Студенти Донбаського державного педагогічного університету є активними учасниками волонтерського руху, зокрема членами Всеукраїнської молодіжної організації „Студентське братство”. Упродовж жовтня-грудня 2014 року студентки 3 курсу філологічного факультету А. Ковтун, Є. Кравцова проводили в кількох десятках шкіл, коледжів, інших закладів Донецької та Луганської областей лекції Міжнародного жіночого правозахисного центру „Ла Страда-Україна” із тематики правової та психологічної підтримки молоді, яка перебуває в зоні конфлікту, зокрема, вимушених переселенців (22 жовтня 2014 року –  виступ у гімназії села Хотів Києво-Святошинського району, у жовтні 2014 року – участь у проведенні  акції „Не продавай свій голос”; у грудні 2014 року – керівництво акціями на підтримку військових у Луганській (Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, с. Борівське) та Донецькій (Слов’янськ) областях та ін.).

У грудні 2014 – на початку 2015 року студентка 3 курсу філологічного факультету А. Ковтун виступила організатором просвітницької мандрівки „Долаємо міфи: молодь Донбасу святкує Різдво в Карпатах із героями документальних фільмів про боротьбу за свободу”, що відбулася в січні 2015 року за підтримки іноземних міжнародних донорів з США (National Endowment for Democraty). Головою Всеукраїнської молодіжної організації „Студентського братство” Д. Ждановим висловлено подяку ректору університету „за найвищий рівень виховання громадянської свідомості та патріотизму серед студентів”.

Це лише краплина з того, яку кропітку роботу проводять наші студенти в складний для України та її народу час, але ця робота – величезна цінність для всіх тих, хто потребує зараз турботи, уваги.

Пишаємося тим, що наші діти не залишаються осторонь тоді, коли їхньої підтримки очікують люди, країна. Тепло їхніх сердець зігріває тих, хто опинився в біді. Згадуючи загальновідому істину, що наше майбутнє – у наших дітях, віримо, що нас і нашу Україну чекає світле прийдешнє, адже наші студенти мають найцінніше: людяність, щиру душу та любов до своєї Батьківщини.

Олена Колган, помічник ректора ДДПУ

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення