Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини І грали, і набували досвіду

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

І грали, і набували досвіду

Друк

Нещодавно в нашому місті відбувалась незвична подія. У рамках проекту «Відкрий Україну» до нас завітав театр. Натомість театр не класичний. Форум-театр – це інтерактивна вистава, особлива форма театру, в якому непрофесійні актори та акторки грають ролі з реального життя. Це можливість обговорити, висвітлити та знайти відповіді на реальні проблеми, які регулярно трапляються в житті. Мета цього проекту – сприяти позитивним змінам у житті громади.

Учасниками були люди різних професій і сфер діяльності. Серед них були і наші студенти – Олег Булінг (3 курс) та Данило Дівінець (2 курс) із факультету психології, економіки та управління – і доцент університету Тетяна Євтухова.

Учасники розігрували виставу, у центрі якої обов’язково був соціальний конфлікт. Завдання одне – як запобігти конфлікту. Само цього навчає форум-театр за допомогою різних вправ і театральних практик. Імпровізована вистава триває доти, поки конфлікт цілком не зійде нанівець. Фінал непередбачуваний, адже «актори» на початку не домовляються, як поводитимуться. Тематика міні-вистав різноманітна – від побутових сценок до державної тематики. Наприкінці семінару учасники ділилися емоціями, думками та обговорювали суспільно значущі питання й намагались знайти на них відповіді. Отже, усі ми прожили ці два дні під своєрідним гаслом-висловом Вольтера «Гра – це модель життя» й набули не аби якого корисного досвіду.

  •  

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення