Шлях по сайту: Новини Святковий концерт до Дня захисника України

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Святковий концерт до Дня захисника України

Друк

12 жовтня, напередодні свята Дня захисника України, на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся святковий концерт для військових, студентів та гостей міста. Цей захід пройшов у межах Всеукраїнської Акції, що проводилась у Донецькій області за ініціативи Сергія Архипчука – заслуженого діяча мистецтв України, режисера-постановника Київського Національного академічного театру опери та балету, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Донецької облдержадміністрації та Слов’янської міської ради.

Перед військовими, молоддю виступили митці з різних регіонів України. Розпочав концертну програму гітарист-віртуоз із міста Хмельницького – Олександр Ралдугін, виконавши на електрогітарі калейдоскоп популярних українських мелодій. Нікого не залишила байдужими чарівна музика бандуриста, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Горбатюка та молодої бандуристки, аспірантки Харківського Національного університету ім. І. Котляревського – Божени Якименко. Чарівні дівчата Катерина Скрипка та Іннеса Міхно (Ксанті) подарували глядачам чудові сучасні та народні українські пісні. Дмитро Мамчур, сатирик із міста Чернігова, змусив усміхнутися кожного глядача завдяки своїм коротеньким, сповненим гумором віршам. Також глядачі концерту мали нагоду поспілкуватися із Володимиром Семистягою – українським істориком і громадським діячем, членом правління Луганської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, головою Луганського обласного об’єднання «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, Марією Волинською – поетесою з Волині, патріотом, активною учасницею подій на Майдані. На згадку, вона подарувала збірку своїх віршів, із якими можна ознайомитись в бібліотеці університету. А художниця з міста Тернополю Наталія Фугель подарувала одному з військових його портрет, який намалювала під час концерту. Олена Жмудовська – журналіст газети «Слово просвіти» привезла бійцям листи, написані школярами. У листах, ілюстрованих малюнками, – слова вдячності за подарований мир на українській землі, любові до Батьківщини, побажання живими та здоровими повернутися додому.

Цей захід є надзвичайно актуальним, оскільки його реалізація передбачає популяризацію українських традицій, мови, культури та історичної свідомості української нації, розвиток її духовності. Такі культурно-мистецькі заходи допомагають об’єднати зусилля всіх – творчих людей, відомих митців, військових і мирних мешканців заради встановлення миру, злагоди та порозуміння на українській землі.

Велика вдячність організаторам, митцям, артистам за те, що подарували чудове свято!

Стрілець Вероніка, студентка 2 курсу ПТПО

  •