Шлях по сайту: Новини Наші перемоги у студентській олімпіаді в Умані

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Наші перемоги у студентській олімпіаді в Умані

Друк

10-12 квітня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті професійної та технологічної освіти відбувався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта». В олімпіаді взяли участь студенти з 19 вищих навчальних закладів України ІІІ-IV та 7 навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади відбувався як особиста першість у вигляді системи очних змагань майбутніх учителів трудового навчання. Учасникам олімпіади пропонувалися завдання, складені з урахуванням досягнень в освітній галузі «Технології». Їх розв’язання вимагало не лише знання програмового навчального матеріалу, а й виконання практичних завдань із галузі професійної діяльності вчителя трудового навчання та технологій.

Із метою виявлення рівня професійної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та технологій у програму Всеукраїнської олімпіади були включені такі етапи: презентація здобутків факультету; розробка плану-конспекту уроку; захист творчих проектів; тестування з професійно-орієнтованих дисциплін; проведення фрагментів уроків.

Донбаський державний педагогічний університет представляв студент факультету початкової, технологічної та професійної освіти Андріанов Олексій, який виборов ІІІ місце. Він був нагороджений дипломом переможця Всеукраїнської студентської олімпіади ІІІ ступеня та грамотою за доцільність використання інтерактивних технологій на уроках трудового навчання.

Для участі в олімпіаді Олексій виконав проект на тему «Декоративна скринька з мотивами українського орнаменту», який відмінно захистив, а його скриньками любувалися всі члени журі та конкурсанти.

Підготовкою Олексія до олімпіади займалася к.п.н., доцент кафедри педагогіки і методики технологічної та професійної освіти Вовк Надія Валентинівна. На перемогу також працювали викладачі факультету д.п.н., доцент Бондаренко В.І., д.п.н., професор Стешенко В.В., к.п.н., доцент Євтухова Т.А., к.п.н., доцент Лихолат О.В., які були відзначені подякою Оргкомітету за високий рівень підготовки конкурсанта до Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта»

Щиро вітаємо переможця та його наставників з високим досягненням. Зичимо їм подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

  •