Шлях по сайту: Новини Коли гуртожиток дійсно друга домівка

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Коли гуртожиток дійсно друга домівка

Друк

Для студентства гуртожиток – це другий будинок, куди вони повертаються після занять. Є така думка, що неможливо повністю відчути смак студентського життя, якщо хоча б трошки не пожив у гуртожитку. А ось ті, хто заселився, розуміють: для того, щоб ці кімнати дійсно стали другим домом, потрібен комфорт.

"Моя кімната – це відображення мене, мого життя. Коли я повертаюся після занять, мені хочеться зануритися у щось дуже-дуже рідне, приємне, щоб щось зігрівало, от як, наприклад, ці фотографії, чи плакати, що для мене малювали на день народження" – коментує одна з переможниць конкурсу, студентка 3 курсу кафедри "Музика і Хореографія" Альона Максимюк.

Кімнати студентів факультету початкової, технологічної та професійної освіти ретельно оглядало журі у такому складі: голова студентської ради Артьомова Марія, голова соціально-побутового сектора Кожедубова Анастасія та профорг Лариса Ківа. Кімнати оцінювали за такими критеріями, як чистота, комфорт, незвичний дизайн та креативне оформлення, і, звісно ж, доброзичливість і гостинність самих господарів.

За результатами перевірки двох гуртожитків у кожному обрали трійку переможців.

Отже, у гуртожитку №1, перше місце отримала Решетько Аліна, яка мешкає у 318 кімнаті, другими стали мешканки 419 кімнати Ківа Лариса и Пипенко Ольга, і третє місце посіла дівчинка, яка проживає у кімнаті 524, – Вулична Тетяна.

Переможці гуртожитку №2: перше почесне місце посідають дівчатка з 404 кімнати – Фасольняк Ірина та Поліщук Альона, друге місце – Данченко Анастасія і Мікуліна Маргарита з 420 кімнати, і третє місце у Альони Максимюк. Усі дівчата-переможці отримали грамоти та вдячність за те, що є прикладом для всього студенства. Так тримати!

Шейкаш Аліна, студентка 2 курсу ПТПО

  •