Шлях по сайту: Новини День самоврядування на початфаці

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

День самоврядування на початфаці

Друк

15 листопада на факультеті підготовки вчителів початкових класів з нагоди Міжнародного дня студента відбувся найоригінальніший день у навчальному році студента – День самоврядування. У цей день деканат, викладачі та студентська рада факультету надали студентам можливість самостійно провести заняття та організувати роботу на факультеті. Студенти четвертого та п’ятого курсів заміняли викладачів різних предметів, читали лекції та проводили практичні заняття для своїх товаришів молодших курсів. Але не лише викладачі, але і деканат зазнав змін. Новим деканом факультету цього дня стала Прожога Катерина (голова студентського самоврядування), заступником декана – Лобода Катерина (голова профспілкової організації на факультеті), новими секретарями стали Альона Максимюк та Заміуська Олена, а роль диспечера виконувала Ганна Клімашевська.


Цей день став особливим, бо був веселим. Перерва починалася не з дзвоника, як зазвичай, а з гучної сучасної музики. Велика перерва стала невеличким ярмарком студентського перекусу – у 45 аудиторії студенти мали змогу чаювати всі разом.

Після отриманих знань та заряду позитиву за весь день всі студенти початфаку станцювали флєшмоб під відкритим небом біля факультету, до якого заздалегідь готувалися разом із хореографами 4 курсу. До нас приєдналися студенти факультету фізичного виховання.

Такі заходи виховують у студентів самостійність та бажання активного самоврядування. Ось як прокоментували цей захід студенти 4 курсу:

«Ми отримали задоволення і вважаємо, що тепер викладачам не потрібно буде виправляти наші помилки, адже все було дуже організовано і заздалегідь підготовлено. Хочемо подякувати деканату, викладачам та студентській раді, що надали нам можливість для самореалізації»

Заступник головного редактора «ПВПКINFO» Анжеліка Лічман

  •