Шлях по сайту: Cтруктура Відділ сприяння працевлаштуванню

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Друк

Начальник відділу сприяння працевлаштуванню

студентів і випускників та профорієнтації,

кандидат педагогічних наук,

доцент кафедри менеджменту

Попова Ганна Василівна

 

Профорієнтаційна робота набирає обертів

У житті кожної молодої людини настає той час, коли вона має обрати майбутню професію. Це по-справжньому доленосний життєвий крок і дуже важливо, щоб цей вибір був усвідомлений, виважений, зроблений із особистісних інтересів і нахилів та враховував затребуваність фаху на сучасному ринку праці. Саме від цього залежить подальша самореалізація майбутнього фахівця та відчуття всього життєвого успіху.

На допомогу учнівській молоді з професійним самовизначенням у Донбаському державному педагогічному університеті організована профорієнтаційна робота, що передбачає систематичну інформаційну діяльність щодо переваг навчання у ДДПУ за різними напрямами підготовки фахівців і спеціальностями та умов вступу до них.

Так, в університеті щорічно формуються профорієнтаційні комісії, у складі яких створюються мобільні групи, що відвідують загальноосвітні, професійно-технічні навчальні заклади, коледжі та технікуми регіону, проводять бесіди з вчителями, викладачами, майбутніми абітурієнтами та їх батьками, розповсюджують інформаційні буклети, демонструють відео-матеріали, що висвітлюють освітні, організаційно-педагогічні, матеріально-технічні умови навчання, побуту й дозвілля в нашому університеті.

Детальніше...