ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новини

Волонтери-аніматори

Друк

Студенти 3 курсу напряму підготовки «Соціальна педагогіка» в межах дисципліни «Теорія і практика волонтерського руху в Україні» завітали в гості до центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Слов’янська. Після вдалого оволодіння теорією здобувачі вищої освіти спробували себе в якості справжніх волонтерів-аніматорів. Вони разом з викладачем доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Коношенко Н.А. самостійно розробили сценарій ігрової програми для дітей, підготували костюми, реквізит, музичний та відео-супровід.

Детальніше...
 

День працівника соціальної сфери

Друк

Третього листопада студентами відділення соціальної педагогіки та соціальної роботи педагогічного факультету було організовано свято до Дня працівника соціальної сфери України, яке в нашій державі відзначають в першу неділю листопада.

Детальніше...
 

Тиждень присвячений «Безпеці на дорозі»

Друк

На педагогічному факультеті із студентами третього курсу, відділення соціальної педагогіки та соціальної роботи викладачем Пліско Є.Ю. було проведено відкрите виховне заняття на тему «Безпека пішохода на дорозі».

Детальніше...
 

Долучилися до традицій

Друк

21 квітня на педагогічному факультеті ДДПУ відбувся майстер-клас із писанкарства.

Детальніше...
 

Переглянули фільм «Сильніше ніж зброя»

Друк

На педагогічному факультеті відбулася презентація та колективний перегляд документального фільму «Сильніше ніж зброя», яка була присвячена вшануванню подвигу учасників Революції гідності.

Детальніше...
 

Подорож до Полтави!

Друк

Наприкінці грудня студенти 4 курсу напряму підготовки «Соціальна педагогіка» разом зі своїм куратором завітали до гостинного міста Полтави.

Детальніше...
 

На свято студенти ідуть до дітей

Друк

Напередодні свята Святого Миколая студенти 2 курсу – майбутні соціальні працівники – відвідали вихованців школи-інтернату № 1 м. Слов’янська з вітаннями, іграми та подарунками (м’які іграшки, шкільне приладдя).

Детальніше...
 

Соціальні педагоги за спортивний образ життя!

Друк

23 листопада 2015 року студенти третього курсу напряму підготовки “Соціальна педагогіка” разом з куратором Пліско Є.Ю., відвідали спортивний комплекс нашого університету, а саме - секцію спортивної атлетики, мета якої розвивати спортивну культуру серед молоді.

Детальніше...
 

Допоможемо дітям разом!

Друк

Здобувачі вищої освіти 2 курсу напряму підготовки «Соціальна робота» організували благодійну акцію «Допоможемо дітям разом», у якій взяли участь викладачі випускових кафедр та здобувачі вищої освіти педагогічного факультету, факультету фізичного виховання, педагоги та учні педагогічного ліцею.

Детальніше...
 

Привітання

Друк

Колектив кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи вітає студентів та випускників спеціальностей Соціальна педагогіка та Соціальна робота з Днем працівників соціальної сфери!

Детальніше...
 
  • «
  •  << 
  •  < 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  > 
  •  >> 
  • »
Сторінка 1 з 4

Навігація

Контакти

Оголошення