Шлях по сайту: Список кафедр Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи Кафедра

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Кафедра

Друк

Ми пропонуємо Вам отримати універсальну для багатьох сфер професійної діяльності спеціальність «Соціальний педагог», випускники якої можуть працювати:

– у закладах освіти (дошкільних закладах, школах, гімназіях, ліцеях, центрах розвитку дитини);

– дитячих оздоровчих таборах та позашкільних закладах освіти;

– у сфері організації дозвілля;

– у спеціалізованих закладах (відділення соціальної допомоги, дитячі будинки, центри реабілітації, соціальні притулки, медико-психологічні консультації);

– у центрах зайнятості і працевлаштування;

– у центрах соціальних служб для дітей та молоді;

– у системі «Телефон довіри»;

– у благодійних фондах;

– в органах внутрішніх справ.

 

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ -

КОНОШЕНКО НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА

У 1999 році закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Початкове навчання» та отримала кваліфікацію «Вчитель початкових класів, української мови та літератури».

З 2000 по 2011 рік працювала на посадах вихователя, керівника гуртка, старшого вихователя в Санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування „Смарагдове місто” (м. Святогірськ, Донецька область).

У 2002 році стала переможцем на Всеукраїнському конкурсі педагогів, що проходив на базі міжнародного дитячого центру «Артек».

З 2011 року обіймає посаду асистента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Соціально-педагогічна реабілітація девіантних молодших школярів в умовах реабілітаційного центру».

З 2017р.працює в.о. завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Коношекно Сергій Володимирович

У 1998 році з відзнакою закінчив Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Праця і профорієнтація» та отримав кваліфікацію «Учитель праці. Методист з профорієнтації».

У 2002 році став переможцем на Всеукраїнському конкурсі педагогів, що проходив на базі міжнародного дитячого центру «Артек».

У 2002 році в Інституті проблем виховання АПН України (м. Київ) захистив кандидатську дисертацію на тему: «Особливості роботи вихователя в умовах реабілітаційного центру» зі спеціальності 13.00.07 – теорія і методика виховання.

У 2010 році в спеціалізованій вченій раді при Луганському національному університеті ім. Т. Шевченка захистив докторську дисертацію «Теоретико-методичні основи реабілітаційної роботи з соціально дезадаптованими підлітками в умовах індустріального регіону» зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка.

У 2010 році став лауреатом обласного конкурсу «Кращий працівник року» в номінації «Кращий молодий викладач вищого навчального закладу».

З 2011 р. по теперішній час - завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

З 2012 року – заступник голови спеціалізованої вченої ради К 12.112.01 із захисту дисертацій зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка при Донбаському державному педагогічному університеті.

Проскунін Володимир Миколайович

Проректор з соціально-економічного розвитку

У 1993 році закінчив Луганський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Історія» та здобув кваліфікацію «Вчитель історії та суспільствознавство».

В освіті працює понад 20 років на посадах вчителя загальноосвітньої школи, заступника директора школи з навчально-виховної роботи, директора школи, начальника міського відділу освіти. Відмінник освіти України.

У 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Організаційно-педагогічні умови діяльності освітніх округів на регіональному рівні».

З 2011 року обіймає посаду старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Трубник Інна Василівна

У 1994 році закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Дошкільна педагогіка» та отримала кваліфікацію «Викладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь».

З 1994 року працювала на кафедрі дошкільної педагогіки на посадах старшого лаборанта, асистента, старшого викладача, доцента.

У 2009 році захистила кандидатську дисертацією на тему: «Підготовка майбутніх вихователів до формування екологічно мотивованої поведінки старших дошкільників» (м. Ялта).

З 2011 року обіймає посаду доцента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Пліско Євген Юрійович

У 2009 році закінчив Слов’янський державний педагогічний університет за спеціальністю “Педагогіка і методика середньої освіти. математика”

У 2014 році захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 13.00.05 “Соціальна педагогіка” на тему “Соціально-педагогічна реабілітація підлітків, схильних до агресивної поведінки, в умовах реабілітаційного центру”

З 2014 року обіймає посаду старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Брусенко Аліна Сергіївна

У 2011 році закінчила Слов’янський державний педагогічний університет за спеціальністю «Корекційна освіта (за нозологіями)» та здобула кваліфікацію «Олігофренопедагог, логопед, вчитель дітей з вадами розумового розвитку».

З 2011 року працює на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи на посаді старшого лаборанта.

З 2012 року обіймає посаду асистента кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи. Працює над кандидатською дисертацією на тему: «Формування самопрезентаційних умінь майбутніх соціальних педагогів засобами соціального театру».