Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
У календарі знаменних та пам'ятних дат є дати, які асоціюються з такими поняттями як освіта, наука, культура, знання, духовність. Це 23 квітня — День книги та 24 травня — День слов'янської писемності й культури та святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Так, наприкінці квітня бібліотека запросила колег із філіалу ЦБС та відвідувачів територіального центру  на  комплексний захід: “Спочатку було Слово”.

Ведучі заходу студенти четвертого курсу філологічного факультету (РУ) О. Мілько та І. Проскурін розповіли присутнім про зародження писемності, життя та діяльність  святих Кирила і Мефодія, про книгу та її значення в житті людини. Співробітник слов'янського краєзнавчого музею А. В. Шамрай представив літературні пам'ятки, які зберігаються в музеї  та   археологічні експонати, які були знайдені  на території нашого краю: монети, прикраси, зброю, побутові речі.  Подарунком  для  всіх  присутніх стала  пісня “Україна — це я”  у виконанні  студентки  третього  курсу  філологічного  факультету (РУ) О. Новікової.  А заступник директора бібліотеки А. І. Обухова   та бібліотекар О. О. Кривенко провели екскурсію-бесіду “Колекція рідкісних та цінних видань у бібліотеці ДДПУ” .