Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2014 року № 808 «Про затвердження обсягу державного замовлення на підготовку та випуск фахівців з вищою освітою у 2014 для вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України», на підставі рішення Конкурсної комісії Міністерства нашому університету надано державне замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста та магістра. Обсяги державного замовлення в порівнянні з минулим роком суттєво не змінились.

 

Наразі триває прийом заяв і документів від абітурієнтів, які виявили бажання вступати до Донбаського державного педагогічного університету в 2014 році. Зважаючи на суспільно-політичну ситуацію, яка склалась в Донецькій області, Міністерство освіти і науки України для вступників на 1 курс денної та заочної форм навчання подовжило терміни подачі заяв та документів до 7 вересня (за екзаменами) та до 15 вересня (за результатами ЗНО). Приймальна комісія працює щоденно (крім неділі) з 8-30 до 16-15, в суботу до 14-00. Станом на 18.08.2014 року від вступників денної та заочної форм навчання подано близько 600 заяв.

Будемо раді бачити Вас у складі наших студентів!