Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
11 травня студенти педагогічного факультету спеціальності “Дошкільна освіта” та “Практична психологія” разом із кураторами доц. Георгян Н.М., Іванчук С.А. та доц. Крайновою Л.В. пройшлися еколого-пізнавальною стежкою «Лесное ожерелье» та відвідали дендропарк “Мелодия леса”, що на території  Ямпільського лісництва ДП «Краснолиманський лісгосп».

Свою назву екостежка отримала не випадково — її маршрут об`єднує мальовничі куточки місцевої природи. Перша частина маршруту суцільно природне творіння, працівники лише трохи підчистили, а друга – створена людською працею. Довжина стежки – 2,1 км, у тому числі мости 187 м. і паромна переправа 20 м. На стежці 12 зупинок, на яких можна ознайомитись із природними об'єктами виняткової краси і своєрідністю. Установлено аншлаги, на яких представлені різні види рослин, дерев, тварин.

Головне завдання маршруту – сприяти підвищенню екологічної культури поведінки як частини загальної культури взаємин людей один з одним і ставлення людини до природи.

Усі їхали додому у піднесеному стані з позитивними емоціями!

Вирушаючи на екскурсію, пам'ятайте, що основний закон подорожуючих – не нашкодь! У лісі ви в гостях у зеленого друга і у братів своїх менших. Думайте не тільки про себе, а й про своїх нащадків!