21 березня викладачі Донбаського державного педагогічного університету взяли участь у Ярмарку професій, що традиційно організований Слов'янський міський центр зайнятості.

1. Заклади освіти м. Сєвєродонецька потребують вчителів математики, інформатики, хімії та біології, вихователів дошкільних навчальних закладів, практичних психологів та соціальних педагогів. Для студентів ДДПУ є можливість суміщати навчання і роботу. Звертатися за телефоном: 066-216-94-45, головний спеціаліст відділу освіти з питань кадрової роботи Олійник Тетяна Валеріївна.

2. Вакансія музичного робітника! У дитячий садок "Малятко" м. Добропілля, смт "Новодонецьке" терміново потрібен музичний робітник (1 ставка). Фахівця забезпечать житлом! Звертатися за телефоном: 050-282-03-35, завідувач дитячого садка Вікторія Олегівна.

Мобільна група ДДПУ під керівництвом начальника відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та профорієнтації Ганни Попової взяла участь у акції „Ярмарок професій”, яка була організована Слов’янським міським центром зайнятості.

16 грудня в актовій залі факультету підготовки вчителів початкових класів Донбаського державного педагогічного університету відбулося урочисте закриття ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

10 листопада 2016 року мобільна група ДДПУ у складі заступника відповідального секретаря приймальної комісії Р. Падалки, відповідальної за профорієнтаційну роботу на філологічному факультеті О. Тищенко та представників студентського активу Г. Шевченко та І. Антонової взяла участь у акції „Ярмарок професій”, яка була організована Краматорським міським центром зайнятості.

Сторінка 1 із 3