Шлях по сайту:

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Друк

ДОРОГІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ, ПРАЦІВНИКИ ДДПУ, ГОСТІ УНІВЕРСИТЕТУ!

Вітаю вас із початком нового навчального року!

Навчальний 2020-2021 рік для кожного з освітян є незвичним, що змушує хвилюватися всіх учасників освітнього процесу. Усі ми, члени університетської спільноти, стурбовані епідеміологічною ситуацією, що склалася в країні. Але, кожен із нас, вірить у те, що наша сильна країна, яка гідно витримала вже не один виклик, подолає і цю проблему.

Починаючи новий навчальний рік, звертаюсь до кожного з вас із проханням бути пильними до інших, дотримуватися відповідних карантинних вимог, берегти себе й свої близьких.

Зичу кожному миру, здоров’я, успіхів у роботі й навчанні та особистого щастя!

Зі святом!

З повагою – ректорка ДДПУ проф. С.О. Омельченко

 

ОголошенняОстанні новини

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

Заслужена нагорода 

На факультеті фізичного виховання ДДПУ існує добра традиція відзначати викладачів-практиків фізичної культури та спорту за багаторічну сумлінну працю відзнакою "За розвиток українського спорту". Серед перших нагороджених можна згадати доцента кафедри ТМОФВіР Борщова С.М., викладача ЗОШ №11, учителя вищої категорії Авєріна А.І., військовослужбовців в/ч 3035 та інших достойників.

Філологічний вітає першокурсників! 

21 вересня нарешті відбувся цікавий і значущий захід, на якому колишні абітурієнти вперше відчули себе справжніми студентами-першокурсниками. У святковій атмосфері відбулося знайомство з керівництвом факультету, кураторами, головою студентської ради факультету. Декан факультету Овчаренко Н.І. та заступник декана Лисенко Н.В. привітали першокурсників із довгоочікуваним початком студентського життя. Завідувачі чотирьох кафедр, які функціонують у межах факультету (української мови та літератури Біличенко О.Л.,…

Академічна мобільність триває 

23 вересня ректорка Донбаського державного педагогічного факультету Світлана Омельченко привітала студентів Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди, які прибули на навчання до нашого вишу за програмою «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна» проєкту Дім Європи за підтримки Британської ради.

Вітаємо Світлану Олександрівну з почесною відзнакою від краєзнавців! 

22 вересня 2020 року в міській бібліотеці імені Михайла Петренка (м. Слов'янськ) відбулася чергова врочистість. Серед трьох лауреатів імені Михайла Петренка, яких було нагороджено в цей день, ректорка ДДПУ, професорка Світлана Омельченко, яку було відзначено в номінації "Популяризація життя й творчості Михайла Петренка".

Привітали першокурсників факультету фізичного виховання 

Зранку 21 вересня факультет фізичного виховання ДДПУ зустрічав студентів 1 курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура), 227 Фізична терапія, ерготерапія та 014 Середня освіта (біологія та здоров’я людини).

Академічну мобільність розпочато 

До Донбаського державного педагогічного університету приїхали 12 студентів із Переяслав-Хмельницького державного педагогічного ім. Г. Сковороди в межах проєкту «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна», що фінансується Британською Радою.

Факультет гуманітарної та економічної освіти зустрічає перший курс 

21 вересня на факультеті гуманітарної та економічної освіти відбулася довгоочікувана зустріч із першокурсниками.

Лише разом зробимо світ чистішим! 

Усесвітній день прибирання “World Cleanup Day” 19 вересня на філологічному факультеті ДДПУ відбувся активно і з користю для довкілля. Заступник декана Лисенко Н.В. разом зі студентами ІІ курсу прибирали територію від сміття, здійснювали рекреацію зелених зон філфаку.

Прибираємось разом зі світом 

Сьогодні, 19 вересня 2020 року, в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, відбувається Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» – щорічна глобальна програма соціальних дій, спрямована на боротьбу з глобальною проблемою твердих відходів. Цю програму координує естонська організація Let's Do It!

Починай із себе! 

Викладачі та студенти факультету фізичного виховання ДДПУ 19 вересня разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшли на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Адже ми чітко розуміємо, що головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Рятуємо Слов’янський курорт від сміття 

Ранок 17 вересня для студентів, викладачів факультету фізичного виховання ДДПУ та представників адміністрації Регіонального ландшафтного парку «Слов'янський курорт» почався з доброї справи – прибирання території біля озера Ріпне.

Вітаємо з перемогою! 

3-5 вересня в курортному селищі Кароліно-Бугаз Одеської області відбувався Кубок України (Всеукраїнський турнір «Юна Україна») з самбо серед молоді. Студентка нашого вишу, яка навчається на ІІ курсі факультету фізичного виховання, спеціальність «фізична терапія, ерготерапія» Моренко Елізавета, в категорії 70+ посіла ІІІ місце.

Професійне свято на факультеті фізичного виховання 

День фізичної культури та спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня ще з 1994 року. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні фізичних вправ. Так, 11 вересня колектив факультету фізичного виховання ДДПУ активно відзначив своє професійне свято. Все почалось з майстер-класу "Бадьорий ранок". Розім'явшись, студенти та викладачі вирушили у супроводі спортсменів-тріатлоністів до Слов'янського курорту. На…

Настановча конференція перед педагогічною практикою 

28 серпня викладачами випускової кафедри теорії і практики початкової освіти к. філол. н., доц. Лобачовою І. М. та к. пед. н., доц. Ляшовою Н. М. факультету початкової, технологічної та професійної освіти було проведено настановчу онлайн-конференцію з практичної підготовки студентів бакалаврського рівня вищої освіти для забезпечення максимально продуктивної і конструктивної виробничої педагогічної практики. Практична підготовка розрахована на студентів 4-го курсу, які…

Перемогли в конкурсі проєктів 

Від кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології Дичко В.В., Клименко Ю.С. брали участь у проєкті «Підготовка менеджерів волонтерських програм задля системного професійного підходу в роботі з волонтерами на Сході України», що реалізується Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН).

> 1 2 3 4 >