Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
До педагогічного факультету Донбаського державного педагогічного факультету на запрошення доцента кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Одерій Людмили Євгенівни 17 січня завітали школярі- старшокласники ЗОШ № 12 м. Слов’янська.

Учні школи отримали можливість роздивитися приміщення факультету і оцінити їхнє святкове оздоблення, вони побували в навчальних аудиторіях, мали змогу побачити фрагменти організації навчальної роботи студентів у вищому навчальному закладі – лекції, семінари, практичні заняття.

Перед гостями виступили: доцент кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Трубник Інна Василівна; доцент кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Одерій Людмила Євгенівна; доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти та соціальної роботи Курінна Світлана Миколаївна; доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології Панасенко Еліна Анатоліївна, а також заступник голови студентського парламенту факультету Яблочанська Емма. Виступаючі ознайомили майбутніх студентів із вимогами і особливостями організації навчального процесу на педагогічному факультеті, ознайомили зі спеціальностями та кваліфікаціями, які отримують випускники факультету університету, з умовами вступу до нього.

Після насиченої інформаційної частини учні школи ознайомились і з формами дозвілля студентів. Їм було запропоновано розважальну програму за допомогою мультимедійних засобів. Також учнівська молодь спробувала свої сили в сучасних танцях.

Слід висловити подяку школярам старших класів ЗОШ №12, Слов’янська, які відвідали педагогічний факультет ДДПУ, за цікавість, допитливість й активність. Особливу щиру подяку за сприяння заходу слід висловити Зої Миколаївні Крайній, Тетяні Павлівні Зьомі, Любові Олександрівні Мнушко.