Кафедра загальнотехнічних дисциплін, безпеки життєдіяльності та автосправи вітає Погорєлова Михайла Григоровича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії!
Триває оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Дистанційне наукове життя філологічного факультету
Оновлення освітньо-наукової програми
Оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»
Триває співпраця із Слов’янським міським центром зайнятості
День захисника України на факультеті гуманітарної та економічної освіти
Виховуємо у першокурсників патріотизм та пошану до національних свят
Студенти нашого університету на святі спорту
Пам’ять жива…
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider
Однією із найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Освіта людей, а особливо молоді, є важливим аспектом у вирішенні проблеми збереження природних ресурсів. Екологічна проблема виростає у проблему перетворення стихійного впливу людей на природу, у свідомо, цілеспрямовано, планомірно розвивальну взаємодію із нею. Така  взаємодія може бути здійснена за наявності в кожній людині достатнього рівня екологічної культури, екологічної свідомості, формування яких починається з дитинства і продовжується все життя.

Сучасна молодь вступає в епоху не лише бурхливого розвитку науки і техніки, а й негативних  її наслідків, дедалі більше відбувається забруднення атмосфери, гідросфери і літосфери, накопичення величезних об'ємів відходів людської діяльності при одночасному виснажені майже всіх видів природних ресурсів, що приводить до екологічної кризи.

Із метою виховання екологічної культури, відповідальності у студентської  молоді,  бібліотека  організувала ряд книжково-ілюстративних виставок та переглядів документів:  “З любов'ю і тривогою про живе” (ч.з. № 2, гол. корпус), “Планета Земля — колискова людства” (ч.з. № 1, початфак), “У гармонії з природою” (аб. навч. видань). Документи, представлені  на виставках знайомлять користувачів  з екологічними проблемами сучасності  не тільки всієї планети Земля, а й України.  А  розділи  книжково-ілюстративної виставки  “Неповторні явища природи” (аб. наук. документів) розкривають   природні багатства України та Донеччини, ознайомлюють з Червоною книгою України, заповідними зонами країни.

Книжково-ілюстративні виставки : “І сум, і біль...” (ч.з. № 1, початфак), “Дзвони Чорнобиля душу тривожать” (ч.з. № 2, гол.корпус), “Білий птах з чорною ознакою” (ч.з. № 3, технол. ф-т)   надають інформацію про  найбільшу екологічну катастрофу сучасності — Чорнобильську аварію.

Запрошуємо всіх охочих !