13 жовтня студенти викладачі факультету фізичного виховання факультету гуманітарної та економічної освіти брали участь у заході, присвяченому Дню захисника України та вшануванню пам’яті загиблих героїв-визволителів м. Слов’янська в 2014 р. На блокпості №1 «Рибгосп» 26 червня 2014 р., захищаючи наше місто, загинули від ворожого обстрілу військовослужбовці та добровольці: А.Я. Гулик, І.О. Ващук, М.С. Добрянський, А.І. Коган. Нині та цьому місці – меморіальний комплекс.

Ініціатори урочистого заходу та волонтери – доц. Л.П. Іванченко та ст. викл. С.Г. Іванченко – протягом шести років займаються облагороджуванням пам’ятного міста, допомогою військовослужбовцям та їхнім сім’ям.

До мітингу було запрошено місцевого жителя селища Мирне, безпосереднього свідка подій 2014 року, автора ідеї створення меморіального комплексу Я. М. Золотого. Він розповів присутнім про часи окупації та подвиги українських патріотів.

Декан факультету фізичного виховання О.І. Холодний привітав захисників зі святом та закликав молодь до збереження суверенітету нашої держави, збереження миру на рідній землі, гідності бути справжнім громадянином могутньої та незалежної України.

Л.П. Іванченко подарував присутнім авторську пісню, присвячену пам’яті героям України, незабутньому подвигу патріотів та волонтерів.

На завершенні мітингу присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів.

quation
0


quation
 

quation
0


quation