Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Студенти факультету спеціальної освіти відсвяткували День захисника України і День українського козацтва

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Студенти факультету спеціальної освіти відсвяткували День захисника України і День українського козацтва

Друк

Напередодні свята студенти 1–3-іх курсів разом із заступником декана факультету спеціальної освіти Тетяною Григорівною Кузнецовою відзначили День захисника України та День українського козацтва у КЗ "Донецький обласний центр реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями". Для першокурсників, які лише нещодавно розпочали навчання, це була чудова нагода проявити свою творчість і таланти. Сценка «Майбутній захисник», святкові вікторини, співи і танці створили справжню святкову атмосферу у гостинному закладі. Працівники і вихованці реабілітаційного центру залюбки дивилися концерт й усіма силами підтримували наших студентів, співаючи і танцюючи разом із ними.

Наші студенти часто проводять схожі заходи у різних спеціальних освітніх закладах і реабілітаційних центрах, оскільки, аби стати корекційним педагогом – професіоналом своєї справи, недостатньо мати високі бали і здобути кваліфікацію. Справжній корекційний педагог усім серцем близький до дітей і дорослих із психофізичними особливостями. Він не лише може надати професійну підтримку, але й розважити, підняти настрій, подарувати дружню увагу і душевне тепло тим, хто так гостро цього потребує.

 

Оголошення