Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Настановча конференція перед педагогічною практикою

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Настановча конференція перед педагогічною практикою

Друк

28 серпня викладачами випускової кафедри теорії і практики початкової освіти к. філол. н., доц. Лобачовою І. М. та к. пед. н., доц. Ляшовою Н. М. факультету початкової, технологічної та професійної освіти було проведено настановчу онлайн-конференцію з практичної підготовки студентів бакалаврського рівня вищої освіти для забезпечення максимально продуктивної і конструктивної виробничої педагогічної практики. Практична підготовка розрахована на студентів 4-го курсу, які здобувають освіту за напрямом підготовки: учитель початкової школи.

Студентів було докладно ознайомлено з програмою практики: визначено мету, завдання, функції, основні вимоги до організації педагогічної діяльності, права та обов’язки її учасників; критерії оцінювання, перелік та приклади оформлення звітної документації; окреслено загальний зміст роботи під час практичної підготовки.

В онлайн-конференції взяли участь методисти з психології – к. психол. н., доцент кафедри загальної психології Шайда О. Г., та педагогіки – д. пед. н., проф. кафедри педагогіки Цибулько Л. Г., які звернули увагу на специфіку виконання завдань зі своїх дисциплін.

Особливу увагу було приділено обговоренню техніки безпеки та дотриманню правил індивідуального захисту в умовах коронавірусу студентів під час проходження виробничої практики.

Бажаємо студентам 4-го курсу факультету початкової, технологічної та професійної освіти успіхів, позитивних результатів і радості від спілкування зі своїми вихованцями!

 

Оголошення