На минулому тижні (19 червня 2020 р.) відбулася Міжнародна конференція Miejsce i rola mediacji w funkcjonowaniu szkoły («Місце і роль медіації в функціонуванні школи»). Конференція була організована Вищою школою управління та адміністрації в Ополє, із яким наш навчальний заклад співпрацює вже понад 5 років, і присвячена проблемам впровадження медіації для рішення проблем у школі. Розглядалися питання результативності застосування медіації з учнями, із батьками, із місцевим середовищем. Своїм досвідом та результатами досліджень із цієї проблематики поділилися освітяни та науковці з Польщі, Словаччини, України та Чехії.

Активна робота з загальноосвітніми закладами нашого регіону у цьому напрямку проводиться кафедрою загальної психології. Так, на конференції виступила практичний психолог Білозерської ЗОШ №18 Добропільського району Самарська М.В. Вона поділилася досвідом роботи шкільного клубу «Позитивчик», який функціонує з наукової підтримки канд.психол.н., доц. Остополець І.Ю.

На конференції також були представлені результати досліджень, які проводилися під керівництвом Остополець І.Ю. ученицею Лиманського ліцею Лиманської міської ради Донецької області Дорохіною К. та її наставником від ліцею Мартиненко З.М., колишньою випускницею нашого університету.

Усі учасники отримали визнання від європейськиї колег та сертифікати.

Конференція відбулася на платформі Google Meet із паралельною трансляцією виступів в YouTube.

quation
0


quation
 

quation
0


quation