Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Як на факультеті спеціальної освіти втілюється у життя профорієнтаційний проект «Професія поряд»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Як на факультеті спеціальної освіти втілюється у життя профорієнтаційний проект «Професія поряд»

Друк

Щорічно стіни Донбаського державного педагогічного університету радо зустрічають майбутніх абітурієнтів святковим концертом, на якому ректорка проф. Омельченко С.О. щиросердно запрошує до нашої дружньої та міцної педагогічної родини. Школярі разом із батьками знайомляться з деканом та викладачами обраного факультету, з’ясовують усі нагальні питання щодо обраної спеціальності.

У березні-квітні професоркою Мамічевою О.В. планувалося провести зустріч із нашими майбутніми студентами, але пандемія внесла свої корективи. Однак для нас – сучасних, креативних викладачів, не існує неможливого, адже у світі існує безліч варіантів реалізації поставлених завдань. Отже, членами кафедри логопедії та спеціальної психології на минулому тижні було започатковано профорієнтаційний онлайн-проект «Професія поряд», на якому було презентовано наш виш і факультет зокрема. Після проведення на адресу нашого факультету звернулися зацікавлені абітурієнти, які захотіли онлайн переміститися до лав факультету спеціальної освіти, познайомитися з викладачами, студентами, відчути і себе на мить студентами (хоча б і віртуальними). Отже, було вирішено продовжити медійну екскурсію і на цьому тижні – до нас долучилися Райгородоцька ЗОШ, Хрестищенська ЗОШ, ЗОШ № 10 (м. Словʼянськ). 10 та 11-класники поринули у вирій студентського життя, навчання, отримали необхідну інформацію та відповіді на безліч питань щодо вибору професійного життєвого шляху.

Дякуємо усім учасникам і запрошуємо на навчання до найкращого педагогічного вишу та найзатребуванішого факультету спеціальної освіти!

 

Оголошення