Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини «Славетні жінки України»: виставка в читальній залі факультету ПТПО

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

«Славетні жінки України»: виставка в читальній залі факультету ПТПО

Друк

Друкована книга назавжди залишиться цінністю і фактором культури. На початку весни особливою цінністю стають книги про її величність Жінку.

«Славетні жінки України» – книжкова виставка під такою назвою діє протягом березня в читальній залі бібліотеки факультету початкової, технологічної та професійної освіти. Відкрита вона до Міжнародного дня прав жінок і миру і знайомить нас з іменами, біографіями, творчістю, мистецтвом тих жінок, які назавжди вписані золотими літерами в славетну історію українського народу. Софія Русова, Оксана Петрусенко, Маруся Чурай, Марія Башкирцева, Алла Богуш, Марія Заньковецька, Леся Українка, Олена Пчілка, Ніна Матвієнко, Ліна Костенко, Настя Лісовська (Роксолана), Марко Вовчок, Ольга Кобилянська, Соломія Крушельницька, Катерина Білокур, Олега Теліга, Алла Горська, Марія Приймаченко – це далеко не весь список славетних жінок України, із якими знайомить виставка.

Ця виставка ретельно підібрана завідувачкою сектором культурно-просвітницької роботи бібліотеки ДДПУ Борщовою Оленою Анатоліївною. В один із шевченківських днів цю виставку відвідали студенти початкової, технологічної та професійної освіти разом із заст. декана Вікторенко І.Л. та доц. Лихолат О.В.

Усіх небайдужих запрошуємо приєднатись до нас і поринути у світ жіночої долі, історії України, педагогіки, мистецтва і роздумів про життя.

Доцент О.В. Лихолат

 

Оголошення