Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини До дня народження Т.Г. Шевченка

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

До дня народження Т.Г. Шевченка

Друк

4 березня на факультеті спеціальної освіти відбувся урочистий захід, присвячений дню народження видатного українського письменника Тараса Григоровича Шевченка, твори якого відомі не лише в Україні, але й за її межами. У наш час не існує українця, який би не виріс на поезіях цього відомого класика, який протягом багатьох років залишається символом патріотизму та незламності. Кожного року ми вшановуємо пам'ять Тараса Шевченка і не забуваємо нагадувати про те, що саме його твори і сьогодні надихають українських патріотів на боротьбу за незалежність нашої держави. Усі поезії письменника пронизані любов’ю та повагою до рідного краю. У них поет намагається передати усі страждання та біль, що протягом багатьох століть відчуває український народ у боротьбі за свободу та краще життя.

Ми дуже вдячні нашим студентам за те, що підготували гарні доповіді про життя та творчість Кобзаря. Окремо хочеться відзначити Голомисову Анастасію та Ярослава Довгоспинного, які написали гарні твори, присвячені цій визначній події.

Нехай ще багато століть поезія Тараса Григоровича Шевченка лунає з вуст українців та надихає нас на боротьбу за свободу нашої держави. Давайте пам'ятати, що 206 років тому народився хлопчик, твори якого сколихнули увесь світ, які ще багато років вивчатимуть наші діти, онуки та правнуки.

Студентка другого курсу – Анна Бондарчук.

 

Оголошення