Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини День безпечного інтернету на факультеті ПТПО

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

День безпечного інтернету на факультеті ПТПО

Друк

Сучасний світ не можна уявити без гаджетів, які переносять нас у безмежний простір мережі Інтернет. А у віртуальному світі також існують свої неписані правила безпечної поведінки, про які не треба забувати! День безпечного Інтернету, запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми й молоддю.

На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти до Дня безпечного інтернету відбувся квест для студентів 1 курсу. Організаторами стали студентки 3 курсу спеціальності "Інформатика" разом із доцентом кафедри ПМДтаІПО Вікторією Гринько.

На студентів чекали цікаві завдання, які вони отримували, скануючи QR-коди, розгадуючи ребуси, загадки, пазли на тему спілкування в Інтернеті. Особливу увагу приділили Інтернет-ввічливості та кібербулінгу, розглядаючи їх на конкретних завданнях-прикладах. На кожній станції за виконані завдання команди отримували частинки великого пазлу "Принципи безпечного Інтернету". Так студенти нашого факультету у дружній, веселій атмосфері, до якої залюбки влилися й викладачі факультету, згадали те, що вже знали, дізнались нового про безпечний інтернет.

Студенти дуже вдячні організаторам за те, що провели час весело та з користю. Адже в сучасному світі дуже важливо бути цифрово-медіаграмотним!

Студентка 1-го курсу Анастасія Акимова

 

Оголошення