Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Новорічні свята розпочато!

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Новорічні свята розпочато!

Друк

Поки всі чекають на Новорічні дива, на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти запанував святковий настрій!

12 грудня відбувся звітний концерт-вистава напередодні Новорічних свят під назвою «Пригоди в країні Сніговії» в межах дисципліни «Творча майстерня» доцента Олени Зубарєвої.

Ця подорож залучила до участі і студентів, і викладачів факультету. Першим подарунком під час подорожі став виступ викладачів кафедри музики та хореографії Олени Карпенко, Олени Зубарєвої, Валентини Орєхової та студента Іллі Ржищева, які виконали казково-новорічну композицію «Щедрик». Глядачі разом із студентами та викладачами поринули у чарівний світ мистецтва, у музичні хвилі скрипки та фортепіано, які подарували своїм виконанням Віра Зубарєва та Анастасія Дмитрієва. Тут кожен мав можливість уявити щось своє та просто помріяти. Вокальна композиція «Місяць» у виконанні студентки третього курсу Наталі Дашивець налаштувала глядачів на казковий настрій та подарувала позитивні емоції і враження. А на останок, глядачі разом із студентським театром тіней «Експеримент», яким керує доцент кафедри музики та хореографії Олена Зубарєва, помандрували континентами та зустріли Святого Миколая!

Загалом, в актовій залі панувала настільки святкова та казкова атмосфера, що ніхто з присутніх точно не залишився без новорічного настрою! Бажаємо всім зберегти такий настрій на весь майбутній рік!

 

Оголошення