Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Студенти і викладачі факультету спеціальної освіти долучилися до святкування Дня Збройних Сил України

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Студенти і викладачі факультету спеціальної освіти долучилися до святкування Дня Збройних Сил України

Друк

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – всенародне свято наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, що стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

Із нагоди вшанування професійного свята військовослужбовців країни студенти 1-2 курсів факультету спеціальної освіти і викладачі кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти Донбаського державного педагогічного університету були запрошені у Слов’янську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-III ступенів №23 Донецької обласної ради на спортивні змагання «Старти надій», проведення яких учителем-вихователем вищої категорії Одинченко І.В. стало славною традицією саме в цій день.

У програму змагань були включені різноманітні військово-спортивні цікаві конкурси та естафети, участь у яких брали учні з 1-го по 6-й клас. Спортивний захід, приурочений до Дня ЗСУ, був спрямованій на виховання патріотизму, морально-вольових якостей учнів, формування здорового способу життя, розвиток спритності, швидкості, рішучості, наполегливості, мужності, цілеспрямованості та впевненості у своїх силах.

Під час проведення заходу студенти спостерігали, як діти відчайдушно змагалися за перемогу в кожному конкурсі, як вони уміють гідно долати труднощі, підтримувати один одного, виявляти згуртованість, організованість і самостійність. Діти із емоційним задоволенням демонстрували свої здібності, навички вправності, рухливості, сміливості та кмітливості.

Це було справжнє свято спорту, що пройшло зі енергійним запалом і козацьким духом, шумно, весело й дуже цікаво. Із піднесеним настроєм та виром емоцій покидали спортивний зал присутні студенти, дякуючи адміністрації та педагогічному колективу навчального закладу за запрошення на таке яскраве свято й можливість придбання безцінного практичного досвіду в справі виховання дітей із особливими освітніми потребами.

 

Оголошення