Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Круглий стіл на тему: «Сучасний учитель трудового навчання – який він?»

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Круглий стіл на тему: «Сучасний учитель трудового навчання – який він?»

Друк

29 листопада кафедра педагогіки і методики технологічної та професійної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» разом із представниками відділення трудового навчання та студентами спеціальності «014 Середня освіта (трудове навчання та технології) КЗ «Покровський педагогічний коледж» базі коледжу провела круглий стіл на тему: «Сучасний учитель трудового навчання – який він?». Круглий стіл був присвячений 50-річчю заснування підготовки вчителя трудового навчання в ДДПУ.

Засідання круглого столу відкрила заступник директора коледжу Климова Валентина Леонідівна, яка привітала учасників і підкреслила важливість підготовки учителів трудового навчання та технологій у сучасних умовах нової української школи.

Із доповідями виступили:

  • завідувач кафедри педагогіки і методики технологічної та професійної освіти ДДПУ, доктор педагогічних наук, професор Стешенко Володимир Васильович, указав на важливість і актуальність професії вчителя трудового навчання, який відзначив необхідність отримання майбутніми вчителями фундаментальної підготовки університетського рівня та розповів про стан і перспективи навчання на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти в ДДПУ;
  • завідувачка відділення трудового навчання коледжу, кандидат педагогічних наук Гусак Н. В., представила доповідь «Підготовка професійного розвитку майбутніх фахівців у стратегії змін вищої освіти України»; по закінченню доповіді відбулася дискусія на тему «Сучасний випускник», модератором якої була Наталія Володимирівна;
  • старший викладач кафедри педагогіки і методики технологічної та професійної освіти Борисенко Людмила Павлівна представила доповідь на тему «Актуальність і перспективи підготовки учителів трудового навчання за спеціалізацією «Художня кераміка»», у якій були розкриті умови оволодіння студентами ДДПУ цим напрямом підготовки;
  • доцент кафедри педагогіки і методики технологічної та професійної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Лихолат Олена Віталіївна розповіла про новий напрям підготовки фахівців професійної освіти в ДДПУ за спеціальністю «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» та можливості отримання відповідної вищої освіти в ДДПУ.

У засіданні круглого столу також узяли участь директор, кандидат педагогічних наук, доцент Олійник О. І., доцент кафедри педагогіки і методики технологічної та професійної освіти ДДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент Цибулько Г. Я., викладачі коледжу.

Круглий стіл пройшов у діловій і конструктивній атмосфері, його учасники підкреслили необхідність регулярного проведення таких заходів.

Обрана тема круглого столу послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

 

Оголошення