Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Волонтерство в спорті та в повсякденному житті

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Волонтерство в спорті та в повсякденному житті

Друк

26 листопада в затишному коворкінгу ДДПУ відбулась дуже цікава зустріч студентів та викладачів факультету фізичного виховання з відповідальним секретарем Відділення національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитром Подопригорою. Почесним гостем став багаторазовий чемпіон світу, переможець та призер Паралімпійських ігор з плавання, Герой України, студент факультету фізичного виховння ДДПУ Віктор Смирнов.

Утілення та модерацію заходу вдало забезпечило студентське самоврядування: Катерина Бєлоусова, Олександра Гончарова, Поліна Заболотських.

Привітав присутніх декан факультету Олександр Холодний.

У межах реалізації Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проекту для дітей і молоді #OlympicLab регіональним Відділенням був обраний напрямок «Волонтерство». Відповідальний секретар Відділення Дмитро Подопригора розкрив присутнім основні поняття та сенс волонтерської діяльності. Надана інформація спонукала молодь до активного діалогу. Постало безліч питань щодо застосування волонтерства під час заходів та в повсякденному житті, розвитку волонтерської течії як географічного поширення, так і підвищення кваліфікації, можливості отримання специфічних знань та навичок тощо. Своїм баченням ділилися члени чинного волонтерського загону «Фенікс» під керівництвом Лілії Фесенко, викладачі та зацікавлені слухачі. Зі свого боку Віктор Смирнов підтвердив важливість поставленої перед молоддю теми волонтерства, спираючись на власний змагальний та життєвий досвід.

У ході зустрічі було окреслено напрямки та можливості подальшої співпраці та поширення волонтерської мережі на теренах області.

На завершення відбулась фотосесія, а всі учасники були заохочені подарунками від НОК України, який є ініціатором та засновником проекту #OlympicLab.

 

Оголошення