Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини «Зірки зійшлись» на факультеті фізичного виховання

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

«Зірки зійшлись» на факультеті фізичного виховання

Друк

Дебют першокурсника – найяскравіше і значуще свято в житті студентів-першокурсників нашого університету. 24 жовтня відбувся Дебют першокурсника на факультеті фізичного виховання ДДПУ. Цього року цей захід проходив у стилі шоу «Зірки зійшлись» (Режисери: К. Бєлоусова, О. Гончарова, Л. Фесенко, А. Клочан та інш.). У програмі було: відео-репортаж із життя «зірок» (першокурсників) поза сценою, шалені виступи, імпровізоване інтерв’ю. Студенти-першокурсники факультету фізичного виховання довели, що вони не тільки відчайдушні спортсмени, але й дуже талановиті люди! Оцінювали таланти нових зірок за емоційною шкалою члени журі – «народні артисти факультету фізичного виховання» (О.І. Холодний, Ю.Ю. Мусхаріна, Ю.С. Клименко). Як то повинно бути, під час проведення «шоу» було багато «реклами», переважно про групи спортивно-педагогічного вдосконалення. Звичайно, сторожили факультету теж демонстрували свої професійні здібності. Виступи вихованців наших студентів-тренерів (К. Бєлоусової, І. Дьяченко), молодих викладачів (Д.П. Григоренко), східний танець К. Кара, вокал В. Сташевської та ін. захопили всіх глядачів не менше, ніж зіркопад першокурсників.

Кожен дебютант уже став частиною спортивної родини факультету фізичного виховання ДДПУ та частиною єдиного образу першокурсника – талановитого, яскравого, активного, спортивного і завжди повного творчих ідей. І не важливо, у якій області у тебе талант – спорті, співі або танцях, проявити себе тут допоможуть кожному. І викладацький склад, і студентська рада, яку очолює наша магістрантка Катерина Бєлоусова, із задоволенням підтримають ініціативи і запрошують активно брати участь у житті факультету та університету.

Ми вітаємо всіх першокурсників із вдалим дебютом і бажаємо успіхів в усіх сферах студентського життя: і в навчанні, і в спорті, і в культурному житті! Йдемо далі разом до нових досягнень, перемог, до щасливого майбутнього!

 

Оголошення