Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Перемога філологічного факультету на Всеукраїнському літературному фестивалі

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Перемога філологічного факультету на Всеукраїнському літературному фестивалі

Друк

Із вагомими досягненнями повернулися студенти Донбаського державного педагогічного університету з Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Покровський Літфест», який упродовж двох днів – 24 та 25 вересня відбувався в місті Покровську Донецької області.

Студентка 3 курсу філологічного факультету Єлизавета Рухленко привезла 4 дипломи: 2 місце в номінації «Громадянсько-патріотична поезія», два третіх місця – «Гумористично-сатирична поезія», «Твори для дітей – проза». За такі успішні виступи Єлизавета отримала й найголовніший приз – Гран-прі.

Студент 2 курсу філологічного факультету ДДПУ Микита Боровиков став переможцем у номінації «Громадянсько-патріотична поезія», за що відзначений кубком, дипломом та цінним призом.

Уже втретє до участі у згаданому фестивалі-конкурсі запрошується доцент ДДПУ, член НСПУ Валерій Романько. І цього разу він був членом журі, а також провів для присутніх майстер-клас на тему «Володимир Сосюра і наш край» та прокоментував відеоматеріал «Нові лауреати премії імені Михайла Петренка».

Делегація слов’янців ще раз довела, що місто Слов’янськ – поетичне місто. Тут продовжуються славні літературні традиції, які ще у середині ХІХ століття заклав відомий поет-земляк Михайло Петренко.

Прес-служба філологічного факультету

 

 

Оголошення