Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини Відзначили Всесвітній день здоров’я

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

Відзначили Всесвітній день здоров’я

Друк

Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня. У цей день в 1948 році вступив у силу Статут Всесвітньої організації охорони здоров'я. Факультет фізичного виховання разом з усіма факультетами ДДПУ кожен рік приєднується до світової спільноти щодо пропаганди здорового способу життя, профілактики недугів. Наші викладачі та студенти добре знають, що є багато вправ, які здатні замінити пігулки, але немає жодної таблетки, яка б замінила рух! Тому 5 квітня асистентом кафедри методики викладання спортивно-педагогічних дисциплін Д.П. Григоренко було запропоновано провести свято «DA-DA! Я можу!», у якому взяли участь приблизно 200 учасників, небайдужих до свого здоров'я. Серед них були студенти ДДПУ та жителі міста.

Усе почалось на площі Соборній. Після веселої зарядки учасники свята рушили до Слов’янського курорту, а саме до лісної галявини. Під весняним сонцем, звуки пташиного гомону та улюблену музику було проведене фітнес-тренування. Додому учасники повертались із гарним самопочуттям, настроєм, враженнями від побаченого ландшафту, веселого спілкування, а також бажанням займатись фізичною культурою та спортом!

Укотре ми довели, що фізична культура – це джерело енергії, здоров’я, краси, фізичного, духовного, соціального розвитку людини та профілактика захворювань! Здоров’я – це найвища цінність нашого життя!

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення