Шлях по сайту: Новини ДДПУ Новини На факультеті спеціальної освіти відзначили Міжнародний день людини з синдромом Дауна

ДВНЗ Донбаський державний педагогічний університет

На факультеті спеціальної освіти відзначили Міжнародний день людини з синдромом Дауна

Друк

21 березня у світі відзначають Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Ця дата є символічною, адже «сонячні люди» мають додаткову третю хромосому в 21-й парі.

Студенти 2–4 курсів факультету спеціальної освіти за ініціативою кандидата психологічних наук, доцента кафедри логопедії та спеціальної психології В. В. Кордонець у контексті акцій, спрямованих на привертання уваги суспільства до дітей із особливими освітніми проблемами, організували флешмоб «Одягни різнокольорові шкарпетки». Метою цього заходу стала підтримка людей, які «трошки» відрізняються від суспільства. Такий флешмоб організовують люди в усьому світі для того, щоб відчути на собі, як це, коли на тебе всі обертаються, коли на тебе дивляться, як на дивного, не такого, як всі. Ми повинні зрозуміти, що всі ми різні, але кожен є унікальним. Кожна людина є особистістю, яка потребує поваги, розуміння, а, найважливіше, любові.

Будь ласка, не відводьте очей. Придивіться, ви побачите, які гарні ці «сонячні» люди, скільки щирості в їхній посмішці, скільки бажання бути почутими, аби їх зрозуміли, скільки тепла в їхніх обіймах, скільки музики в їхніх словах. Ви побачите, скільки любові вони несуть цьому світові. Ви побачите один раз і вже ніколи не зможете їх розлюбити.

Вони, як чистий лист, як відкрита книга, просто щирі та справжні. Вони не мають у собі злості, підлості та негативу. Вони справді є «промінчиком сонця» в нашому світі!

 

Навігація

Контакти

Оголошення
Оголошення